KMR, Kryesore

I dashuri i shpëton jetën: Kjo video po thyen rrjetin

Në burrë shpëtoi jetën e partneres së tij pasi e largoi nga trajektorja e një makine jashtë kontrollit.

Pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë momentin e frikshëm.Burri tregohet shumë i shkathët dhe arrin të shpëtojë të dashurën nga një vdekje thuajse e sigurt.

Nuk dihet se ku është bërë video, por ajo është kthyer në hit në rrjetet sociale.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas