KMR

I dashuri i shpëton jetën: Kjo video po thyen rrjetin
               Publikuar në : 10:02 - 05/01/19 |
mapo.al

Në burrë shpëtoi jetën e partneres së tij pasi e largoi nga trajektorja e një makine jashtë kontrollit.


Pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë momentin e frikshëm.

Burri tregohet shumë i shkathët dhe arrin të shpëtojë të dashurën nga një vdekje thuajse e sigurt.

Nuk dihet se ku është bërë video, por ajo është kthyer në hit në rrjetet sociale.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas