ShowBiz

I dashuri i Roza Latit bëhet xheloz, kush është shkaku i kesaj xhelozie?
               Publikuar në : 17:11 - 02/11/17 |
mapo.al

Roza Lati është një nga moderatoret më të dashura për publikun, kjo sepse  pozitivitetit që ajo përcjell gjithmonë në ekran është ajo qe e diferencon ne syte e fansave.


Ka pasur gjithmonë polemika per lidhjen e saj,por deri më sot moderatoja nuk e ka bër publike te dashurin e saj dhe as nuk është zbuluar se është kapur “mat.

Megjithate një postim e ka ‘zgjuar’ partnerin e moderators dhe e ka bërë atë xheloz.

Po ne e kemi zemër “.Pse nuk e bën publike” i komenton njëri moderatores,ndëersa ajo ja kthen:”të lutem mos më bej kështu komentesh sepse më bën të dashurin xheloz.”loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas