ShowBizz

I dashuri i Morenës tregon si duhet ta bëni një prapanicë të bukur

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:23 - 14/06/18 |
mapo.al

Emri i tij është Sasha, në botën arabe emri i tij është shumë i njohur por tek në ai njihet vetëm si I dashuri i zeshkanes së bukur Morenës


Morena po jeton tash e sa kohë në Turqi dhe arsyeja është pikërisht Sasha ku si duket ata kanë gjet një gjuhë të përbashkët për të jetuar pranë njëri tjetrit. Edhe pse Morena nuk ka folur asgjë rreth kësaj lidhje por janë shumë lëvizje të tyre me anë të publikimeve dhe në një formë dedikime që tregojnë se lidhja e tyre po funksionon për mrekulli.


Morena javë më parë ka publikuar këngën ‘Femnat’ ku patri përkrahje edhe nga I dashuri, por edhe përkrahje të madhe po vazhdon të merr nga fansat, shkruan kosovarja.


Siç e dimë Morena veçohet për linjat trupore dhe kjo falë përkushtimit në palestër. E këtë rregull ndjek edhe I dashuri I saj ku një pjesë të kohës e jep aty. Por ajo më e rëndësishmja është se ai nëpërmjet disa videove jep leksione dhe motiv për fitnes. Por më e bukura është se I jep një leksion edhe më të fortë të dashurës së tij për prapanica edhe më të bukura dhe më të formësuara.


<
>
sasha-1-1528887830-1614311_1528962122-6243801 sasha-2-1528887825-1014578_1528962127-5815596

 


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas