ShowBiz

I dashuri i Dua Lipës publikon momentin intim me këngëtaren


               Publikuar në : 13:20 - 10/09/18 |
mapo.al

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, prej kohësh është në një lidhje me modelin Isaac Carew, lidhje e cila është komentuar shumë në media për shkak të krizave që çifti pati pak kohë më parë kur u ndanë e tani janë bashkuar sërish.


Çifti tashmë ruan një harmoni shumë të mirë, dhe këtë e tregojnë edhe në imazhet që ndajnë me fansat në rrjetet sociale.

Së fundmi, ka qenë Isaac, ai i cili ka publikuar për ndjekësit e saj në Instagram një kolazh fotografish, ku shfaqet në çaste intime me të dashurën e tij shqiptare.

Madje, në një prej imazheve, këngëtarja 23-vjeçare shfaqet teka ia kap të pasmet të dashurit, ndërsa ai është i zhveshur. Pikërisht kjo foto ka shkaktuar komente të shumta në postimin e Isaac.

ImageImage


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas