ShowBiz

“I bekuar me ty…”, Bes Kallaku do t’ju përlotë me postimin pas lindjes së vajzës
               Publikuar në : 19:33 - 22/07/18 |
mapo.al

Aktori i humorit Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj, u bënë prindër për herë të parë.


Xhensila solli në jetë vogëlushen Ajka, për të cilën çifti ka treguar se ndihen në qiellin e shtatë.

Vetëm pak ditë pas ardhjes në jetë të Ajkës, Besi i ka bërë Xhensilës dedikimin më të bukur të dashurisë.

Ai publikoi në Instastory një foto ku shfaqet krah partneres dhe krahas postimit ka shkruar: “I bekuar me ty, i dashuruar me ty, jam me fat. Më e bukura. Përveçse se je skifterja e zemrës, je kasaforta më e vlefshme, më ke sjellë Ajkën e jetës.”


Etiketa: , , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas