Sport

Humor i zi në futboll. Futbollisti shënon dhe shkon në tribunë për të…


               Publikuar në : 19:43 - 19/04/18 |
mapo.al

Stefan Blanaru, sulmues i Hermannstadt, skuadër e kategorisë së dytë në Rumani, shënoi golin e tretë kundër Luceafarul, por kishte një problem.


 Futbollisti nuk kishte asnjë tifoz me të cilin të ndante gëzimin e tij, kështu që vendosi të ngjitej vetë në shkallët e stadiumit për të duartrokitur veten.


Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas