Sport

Humor i zi në futboll. Futbollisti shënon dhe shkon në tribunë për të…

Stefan Blanaru, sulmues i Hermannstadt, skuadër e kategorisë së dytë në Rumani, shënoi golin e tretë kundër Luceafarul, por kishte një problem.


 Futbollisti nuk kishte asnjë tifoz me të cilin të ndante gëzimin e tij, kështu që vendosi të ngjitej vetë në shkallët e stadiumit për të duartrokitur veten.
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas