Kronika

Humb kontrollin e motorit, vdes tragjikisht i riu shqiptar në Itali


               Publikuar në : 10:34 - 16/08/18 |
mapo.al

Tragjik ka qenë fati i një 22-vjeçari shqiptar, i cili ka humbur jetën në një aksident në Itali. Ngjarja e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm, rreth orës 06:15 në rrugën Flaminia, në Fano të Ankonës.


Mediat italiane bëjnë me dije se i riu shqiptar punonte si kamerier, ndërsa u përfshi në një aksident me motor teksa kthehej nga puna.

‘Occhioallanotizia.it’ shkruan se shqiptari, ideniteti i të cilit nuk bëhet i ditur, punonte çdo ditë deri në orën 02:00. Mësohet se shqiptari ishte i martuar dhe kishte një vajzë 2 vjeçe.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas