Kronika

Humb jetën kamionisti shqiptar pë Itali, pësoi atak kardiak ndërsa ishte në punë


               Publikuar në : 18:13 - 27/08/18 |
mapo.al

Një 58-vjeçar shqiptar që punonte si shofer ka humbur jetën mëngjesin e sotëm pas një arresti kardiak në një zonë magazinimi.


Shqiptari u gjet në gjendje kritike brenda një magazine në një qendër të madhe tregtare në Pontedera.

Dëshmitarët kanë njoftuar menjëherë urgjencën dhe policinë, por kamionisti shqiptar nuk ka mundur të mbijetojë, duke humbur jetën pak minuta më pas./BW/


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas