fbpx

Kryesore

U aksidentua me motor, humb jetën në spital 29-vjeçari…


               Publikuar në : 22:19 - 20/05/18 |
mapo.al

Nuk ka mundur të mbijetojë i riu që u aksidentua pasditen e sotme ndërsa udhëtonte me motor, në aksin rrugor Fushë-Krujë-Rinas.


 29-vjeçari Eljon Barushi nga Fushë-Kruja humbi kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga dhe për pasojë u plagos rëndë.

 

Ai është dërguar në Spitalin e Traumës, ku në orën 21:30 ka ndërruar jetë. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

 

aksidenti 2


Etiketa: , , , , , , , ,

Pas