Sociale

Hoxha: Nëse është nevoja qëlloni edhe me bisht të sakicës, por mos i lini të shkojnë në det gratë e vajzat 
               Publikuar në : 18:04 - 19/07/18 |
mapo.al

Hoxha u ka bërë thirrje burrave që t’i ndalin gratë dhe vajzat e tyre që të mos shkojnë në det


Kjo deklaratë e tij ka filluar të shpërndahet me të madhe në rrjetet sociale.

 


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas