Bota

Hoteli me 5 yje shpërthen në flakë, 100 zjarrfikës në “luftë” me zjarrin në Londër


               Publikuar në : 17:40 - 06/06/18 |
mapo.al

Rreth 100 zjarrfikës janë duke “luftuar” me flakët, të cilat shpërthyen në një hotel me 5 yje në Londër pasditen e sotme.


Re të mëdha tymi janë shpërndarë menjëherë duke u bërë të dukshme në të gjithë Londrën.

Zjarrfikësit kanë bërë të ditur se kanë më shumë se 35 telefonata për rënien e zjarrit.

Ende nuk dihen shkaqet dhe nëse ka persona të lënduar.

 

<
>
4CFA3A5800000578-5812963-image-a-2_1528298680875 4CFA4C1100000578-5812963-image-a-108_1528300100385 4CFA4C9600000578-5812963-image-a-106_1528299913587 4CFA39C500000578-5812963-image-a-117_1528300882007 4CFA44F500000578-5812963-image-a-1_1528298611154 4CFA733E00000578-5812963-image-a-125_1528301627262 4CFA755900000578-5812963-image-a-120_1528301158052 4CFA994300000578-5812963-image-a-123_1528301516775 4CFB738C00000578-5812963-image-a-130_1528301823935


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas