Bota

Horror në Rusi. Ushtari përdhunon e vret nënën 30-vjeçare, i pret organet seksuale


               Publikuar në : 18:30 - 18/04/18 |
mapo.al

Një vrasës serik është kapur në Rusi pas përdhunimit dhe vrasjes së një nëne 30-vjeçare, ndërsa përpiqej për t’i prerë barkun e saj.


Alexey Falkin tha se ai përdori një pajisje elektrike për të tronditur Irina Vakhrusheva para se ta vriste në rajonin e Malit Ural të Rusisë.

Ai rrëfeu për krimin dhe zbuloi para policisë se kishte përdorur një thikë ose kaçavidë në vrasjen e gjithsej tri grave dhe përdhunimin e të paktën tetë të tjerave.

Një tjetër burim tha: ‘Falkin u përpoq të shkurtojë organet e saj seksuale, por nuk arriti plotësisht ta bënte këtë.’

Kufoma e saj kishte më shumë se 40 plagë me thikë.

Ai më pas e ngarkoi trupin e gruan në makinën e tij dhe e çoi drejt qytetit të Serov, ku ai fshehu kufomat dhe sendet personale në një pyll.

Ai fillimisht mohoi të ishte vrasësi, por gjaku i gruas – e cila kishte një djalë pesëvjeçar – u gjet në makinën e tij.

 

 

<
>
4B3FF49500000578-5625805-image-a-65_1523975966918 4B3FF48500000578-5625805-image-a-63_1523975950957 (1) 4B3FF47900000578-5625805-image-m-69_1523975984854 4B3FF46500000578-5625805-image-a-85_1523976569828 4B3FF45500000578-5625805-image-a-64_1523975961368 4B3FF43600000578-5625805-image-a-66_1523975969045 4B3FF44D00000578-5625805-image-a-67_1523975971470


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas