Aktualitet

Horror në një avion në SHBA, gjejnë një fetus të vdekur në tualet
               Publikuar në : 18:37 - 07/08/18 |
mapo.al

Një fetus i vdekur është gjetur sot në tualetin e një avioni të linjës American Airlines në aeroportin LaGuardia në Nju Jork.


Avioni ndodhej në terminal pas udhëtimit që bëri nga Charlotte në qytetin e Nju Jorkut të hënën në mbrëmje.

Ishin pastrueset ato që bënë zbulimin e tmerrshëm dhe menjëherë thirrën për ndihmë. Për këtë u njoftua menjëherë policia që merret me hetimin.

“Jemi të shokuar nga kjo që zbuluam, por do të  bëjmë një hetim të thelluar,” tha një zëdhënës i policisë, shkruan Daily Mail./BW/


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas