Aktualitet

Horror në një avion në SHBA, gjejnë një fetus të vdekur në tualet

Një fetus i vdekur është gjetur sot në tualetin e një avioni të linjës American Airlines në aeroportin LaGuardia në Nju Jork.

Avioni ndodhej në terminal pas udhëtimit që bëri nga Charlotte në qytetin e Nju Jorkut të hënën në mbrëmje.Ishin pastrueset ato që bënë zbulimin e tmerrshëm dhe menjëherë thirrën për ndihmë. Për këtë u njoftua menjëherë policia që merret me hetimin.

“Jemi të shokuar nga kjo që zbuluam, por do të  bëjmë një hetim të thelluar,” tha një zëdhënës i policisë, shkruan Daily Mail./BW/

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas