KMR

Horoskopi/ Zonja Meri nuk ka lajme të mira për këto dy shenja
               Publikuar në : 19:45 - 01/05/18 |
mapo.al

Astrologia Meri Shehu ishte e ftuar sot tek “Rudina”, ku si çdo fillim muaji dha parashikimin për të gjitha shenjat.


Për shumë prej tyre Meri nuk dha lajme të mira duke u shprehur se do të kenë jo vetëm një muaj të vështirë, por edhe një 7 vjeçar me luftë.

Meri paralajmëroi shenjën e Luanit se ky muaj do jetë i vështirë, por akoma më shumë duket 7 vjeçari që i pret sipas të cilës do jetë me shumë debate, skandale, ulje në detyrë. Luanët do provojnë tërmete dhe paqëndrueshmëri.

Një 7 vjeçar lufte do kenë edhe Binjakët që sipas Merit do kenë bllokime, skandale, lajme që i çorientojnë. “Një 7 vjeçar tronditës, të marrin pozitivitetin e majit dhe të përgatiten për luftën”, tha Meri.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas