KMR

Historia tronditëse: Ndodh edhe një tmerr i tillë në plazhet e nudistëve


               Publikuar në : 12:06 - 20/07/18 |
mapo.al

Gjermania është e njohur për numrin e zonave ku mund të dalësh plotësisht i zhveshur.


Por kjo kulturë duket se nuk sjell gjithmonë rezultate të mira.

Një grua u përdhunua në një plazh nudistësh në një liqen në Vajnhajm.

Një 25-vjeçar nudo doli nga uji dhe iu afrua asaj.

Ai i bëri një ofertë për seks, por gruaja nuk pranoi.

Pas refuzimit, ai e goditi disa herë me grusht në fytyrë.

“Po më vret,” ulëriti ajo.

I riu e përdhunoi dhe më pas u largua. Ai u fut në ujë dhe notoi për në bregun tjetër të liqenit.

Policia arriti ta arrestojë pak më vonë. Ai akuzohet për përdhunim dhe plagosje të rëndë.

Gruaja është në spital me plagë në shpinë, fytyrë dhe këmbë.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas