KMR

Historia që po thyen rrjetin: Ndërroi spermën e burrit me të dashnorit


               Publikuar në : 22:40 - 25/12/18 |
mapo.al

Një burrë rus ka paditur një klinikë të fertilizimit in-vitro pasi gruaja e tij e pranoi që kishte ndërruar spermën e tij me atë të dashnorit të saj gjatë trajtimit.


Maxim Anokhin zbuloi se djali i tij njëvjeçar nuk ishte djali i tij biologjik, kur marrëdhënia mes tij dhe bashkëshortes u bë e hidhur dhe gruaja e tij e pranoi që e kishte ndërruar spermën.

Yana Anokhina, 38 vjeç, u raportua se i kishte thënë klinikës se ajo donte që burri që ajo dashuronte të ishte babai, por la burrin e saj të paguajë për shpenzimet dhe ia mbajti sekret këtë gjë për vitin e parë të lindjes.

Z.Anokhin e paditi klinikën në Moskë, e cila e lejoi shkëmbimin. Ai u dëmshpërmblye me 5 mijë Euro për dëmin moral dhe financiar.

“I besova gruas time. I besova 100 përqind,” tha ai.

Znj. Anokhina është aktualisht në një marrëdhënie me babain biologjik të fëmijës.

<
>
gruaja1 gruaja2 gruaja3 gruaja4


Etiketa: , ,

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

 1. Hi miq
  Emri im është ALEJANDRA
  Nëse keni nevojë për kredi urgjente
  Unë ju ftoj të kontaktoni ALAIN FESTOR
  Dhe ju nuk do të zhgënjeheni
  Është vetëm një sugjerim
  Kam një hua prej 84,000€
      në sajë të këtij njeriu të mrekullueshëm
  Për më shumë informacion
  Më përgjigjeni me një mesazh të shkurtër
  Ose kontaktoni huadhënësin tuaj
  [email protected]
  ose më kontaktoni me email në:
  [email protected]
  Autorët ALAIN FESTOR
  Ju do të keni zgjidhje për të gjitha problemet tuaja
  Unë e konfirmoj këtë

  Nëse nuk keni nevojë për një hua
  Kështu që tregojini familjes dhe miqve tuaj
  falemnderit

  Përgjigju &amp;darr;
 2. Përshëndetni të gjithë atje, unë shpresoj se ju të gjithë jeni në rregull? Emrat e mi janë znj. Melissa Nicholas, kam ardhur nga Kansas, disa muaj më parë isha thithur në një situatë të keqe financiare dhe kisha nevojë për një hua urgjente për të paguar faturat e mia dhe për t’u kthyer në këmbët e mia financiarisht për shkak të gjendjes time të tanishme financiare që banka ime refuzoi për të më dhënë një hua kështu që unë u la pa ndonjë mundësi tjetër sesa të kërkoja një hua të pasiguruar online, në procesin e hulumtimit tim unë isha viktimë e mashtrimit dhe kam humbur gati 750 dollarë dhe isha në telashe më shumë dhe pothuajse i dhashë up shpresat e gjetjes së një kredie derisa gjeta një postim online post ishte një dëshmi e përbashkët e Z. Frank nga Shtetet e Charleston që dëshmon se si ai mori $ 50,000 nga Kathy Finance Inc pas leximit të postit unë vendosa të kontaktoni Kathy Finance Inc nëpërmjet email: ([email protected]) kontakt të përbashkët në këtë post, kërkesa ime e pasiguruar e kredisë prej $ 350,000 u miratua brenda 72 orëve nga kërkesa ime dhe kredia ime u pagua në llogarinë time bankare pa asnjë lëshim.

  Unë dua të shpreh mirënjohjen time të thellë dhe gjithashtu të këshilloj kërkuesit e kredisë që të jenë shumë vigjilente, sepse ka shumë përhershme atje me qëllimin e vetëm të mashtrimit të huamarrësve të pafajshëm, kështu që ju djema duhet të jeni të kujdesshëm dhe vigjilentë .. për ata të cilët kanë nevojë për një hua që ju rekomandoj Kathy Finance Inc, ju mund të kontaktoni kompaninë me e-mail: ([email protected])

  Faleminderit që lexova dëshminë time, ju uroj fat.

  juaj
  Melissa Nicholas.

  Përgjigju &amp;darr;
Pas