Arkiva 2

Histori dashurie dhe flirte, 30 femrat e Ronaldos


               Publikuar në : 19:38 - 07/07/18 |
mapo.al

Cristiano Ronaldo është padyshim një nga futbollistët më të mirë në botë dhe për këtë flet karriera e tij e pasur me trofe, si personalë, ashtu edhe me skuadra.


Gjithsesi portugezi është po kaq i suksesshëm edhe në jetën e tij private, ku ka pasur marrëdhënie, flirte e romanca me dhjetëra vajza.

Mediat kanë bërë një listë me 30 prej tyre, për të cilat është folur më gjatë se kanë shijuar romancat me futbollistin portugez.

Gjithçka fillon nga Karina Ferro dhe vijon me emra mjaft të njohur të modës dhe ekranit, si Kim Kardashian, Paris Hilton etj.

 

<
>
Carolina Patrocinio
Andressa Urach Bipasha Basu Carolina Patrocinio Cassandre Davis Cristina Buccino Daniele Aguiar Diana Chaves Elisa De Panicis Gemma Atkinson Georgina Rodriguez Imogen Thomas Irina Shayk Isabel Figueir Jordana Jardel Karina Bacchi Karina Ferro Kim Kardashian Luciana Abreu Maria Sharapova Merche Romero Nataly Rincon Nereida Gallardo Nicole Minetti Niki Ghazian Nuria Bermudez Paris Hilton Paula Suarez Raffaella Fico Rita Pereira Soraia Chaves


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas