Sport

Himni i Kampionatit doli pa leje në Internet, fshihet videoja


               Publikuar në : 09:17 - 25/05/18 |
mapo.al

Era Istrefi do të jetë zëri që do i Kampionatit Botëror të futbollit në këtë vit.


Lajmi është konfirmuar edhe nga mediet më prestigjioze në botë, ashtu edhe nga artistët që do ta këndojnë këtë himn.

Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam do të këndojnë këngën zyrtare të Kampionatit, titulli i të cilës është “Live it up”.

Minuta më parë kënga është shpërndarë në versionin audio në Internet, ani pse është paralajmëruar se ajo do të publikohet nesër.

Por, reagimi ka ardhur menjëherë, andaj autoritetet kompetente e kanë fshirë këngën dhe pritet që nesër të lansohet bashkë me videoklip.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas