Sport

Shihni se çfarë ndodh te Kamza para ndeshjes së sezonit me Partizanin
               Publikuar në : 12:24 - 23/05/18 |
mapo.al

Para ndeshjes së fundit të kampionatit me Partizanin, te Kamza kryetari i Bashkisë, Xhelal Mziu, bashkë me presidentin Qarri, kanë mbledhur ekipin për t’i dhënë mbështetje dhe motivim në një takim vendimtar.


“Inkurajim dhe mbështetje maksimale për futbollistët e Kamzës, për të arritur fitoren në ndeshjen më të rëndësishme të sezonit”, shkruan Xhelal Mziu në një postim në Facebook, teksa poston edhe foto bashkë me ekipin para ndeshjes me të kuqtë në kryeqytet, që do vendosë edhe për fatet e sezonit të kamzalinjve.

Kamza do të luajë sot në orën 17:00 në “Selman Stërmasi” me Partizanin, ku i duhet fitorja për të siguruar mbijetesën. Por kamzalinjve u bën punë edhe një barazim, por në këtë rast duhet që Vllaznia të mos fitojë me tre gola diferencë në Korçë me Skënderbeun.

Kamza është 2 pikë para shkodranëve dhe ndeshjet e fundit të Superiores do të përcaktojnë se cila skuadër do të zbresë nga kategoria.

<
>
auto_Kamza1527059645 auto_11527059653 auto_21527059656 auto_31527059660 auto_41527059662 auto_51527059665


Etiketa: , , , , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas