ShowBiz

Heidi Klum nuk njeh moshë


               Publikuar në : 12:07 - 01/07/18 |
mapo.al

Heidi Klum njihet për format e saj të mrekullueshme.


Dhe modelja tregoi bukurinë e saj të pakufishme në një fotografi të publikuar në Instagram.

45-vjeçarja pozoi nudo në dhmën e saj të hotelit Ocean Resort gjatë perëndimit të diellit.

Klum ekspozoi linjat e saj perfekte trupore  ndërsa siguroi që të mbulonte pasuritë e saj.

Edhe pse 45 vjeç, ajo nuk njeh moshë dhe shfaqet me një trup që do ta kishin zili dhe 20-vjeçaret.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas