Aktualitet, Weekend

Harta/ Shi në bregdet nesër? Ja çfarë iu rezervon nesër moti…

Sot pasdite (e shtunë, dt.26) dhe nesër (e diel, dt.27) pritet të ketë reshje të dobëta në pjesën më të madhe të qarqeve.

Lokalisht reshjet mund të jenë në formë shtrëngate, kryesisht në zonat malore në lindje. Bregdeti është më i pa rrezikuar.TEMPERATURAT – Nesër temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

    • Në bregdet: 20 / 29 °C
    • Në vendet e ulëta: 17 / 30 °C
    • Në vendet malore: 14 / 24 °C.

ERA- Sot pasdite dhe nesër era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare gjatë pasdites.

<
>
auto_11527345925 auto_21527345928 auto_31527345927 auto_Plazh1527345818
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas