ShowBiz

Harbohet Linda Rei, publikon video duke u puthur mes dy meshkujve


               Publikuar në : 17:57 - 30/05/18 |
mapo.al

Linda Rei që pas daljes së saj të parë publike ku rrëfeu ndërrimin e gjinisë nga femër në mashkull, pushtoi mediat dhe jeta e saj private merr gjithmonë vëmendjen e publikut dhe komentohet gjatë.


Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shumë herë poston foto dhe video provokuese ku ekspozon hapur format e saj trupore. Siç dihet, make-up artisja jeton prej kohësh në Itali dhe mbrëmjen e djeshme i ka habitur të gjithë ndjekësit e saj me një video të nxehtë që ka publikuar në Instastory.

Në të shihet se ajo po e shijon jetën e saj në maksimum, dhe shfaqet mes dy meshkujve duke kërcyer dhe duke shkëmbyer puthje të zjarrta në një club nate. Mirëpo ajo nuk është ndalur me aq pasi më pas ka publikuar edhe një postim tjetër në të cilin ka ekspozuar gjoksin e saj.

<
>
-640-0-5b0e8d5716c20 -640-0-5b0e8d89d4dba -640-0-5b0e8d58d2740 -640-0-5b0e8d19b5c10 -640-0-5b0e8d0dc8c84


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas