Rajoni

Haradinaj takohet në Durrës me kryeministren serbe Branbiç

Vetëm një ditë pas takimit të Preisdentit të Kosovës, Hashim Thaçi me homologun serb Aleksandër Vuçiç, Ramush Haradinaj do të takohet me homologen serbe Ana Branbiç dhe kryeministrat e tjerë të Ballkanit Perëndimor.


“Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në takimin joformal me kryeministrat e Ballkanit Perëndimor për integrimin rajonal ekonomik, që mbahet në Durrës të Shqipërisë”, thuhet në komunikatën e qeverisë.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas