Ekonomi

Hapet dega më e re “Fibank Albania” në Lezhë


               Publikuar në : 18:07 - 29/06/18 |
mapo.al

Dega Lezhë është më e reja e hapur nga “Fibank” si pjesë e strategjisë së zgjerimit dhe rritjes së biznesit në Shqipëri. “Fibank Albania” po zgjerohet në tregun Shqiptar me mbështetjen e fuqishme të Grupit rajonal “Fibank”.


Strategjia e zgjerimit synon punësimin e kapaciteteve profesionale, kredidhënien dhe suportin për bizneset e mira, si dhe ofrimin e të gjitha produkteve e shërbimeve bankare për klientët individë.

Në vitin 2018, pritet një vazhdimësi e zhvillimeve pozitive dhe një rritje e mëtejshme, e bazuar në përpjekjet e vazhdueshme në ofrimin e produkteve inovative dhe të përshtatura për çdo tip klienti.

<
>
879A3569 879A3563 879A3419 879A3409 879A3405 879A3402 879A3400 879A3375 879A3348 879A3343 879A3336 879A3269

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas