Humor

‘Hajt t’puth içik…’, Blushi përqafohet me Çuçin, kush ka më shumë mall…
               Publikuar në : 20:57 - 28/11/17 |
mapo.al

Ben Blushi dhe Bled Çuçi janë fiksuar në një foto duke u përqafuar dhe puthur me dashuri.


Nuk dihet sesa kohë kanë pa u parë dy politikanët, njëri deputet i PS-së dhe tjetri kryetar i LIBRA-s, por duket se ata kanë mall mes tyre (siç tregon dhe foto).

Çuçi njihet si një ndër miqtë e Kryeministrit Rama, ndërsa Blushi ndër kundërshtarët e tij brenda PS-së dhe më pas u largua  nga kjo parti për të themeluar “LIBRA”-n.loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas