ShowBiz

‘Hajde zemra të pres në shtëpi’, Kastro Zizo nxjerr zbuluar vajzat me të cilat…

Sot në emisionin “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani ishin të ftuar Kastro Zizo dhe Tsunami, të cilët kanë publikuar projektin e tyre, “Konga e çajit”. Një këngë e cila u prit mjaft mirë dhe u përqafua shumë shpejt nga publiku shqiptar. Por intervista e sotme ka qenë gallatë dhe shumë COOL, pasi ndryshe nuk kishte si të ndodhte.


Gjatë intervistës në lojën “POapoJO”, Fatma pyet çunat nëse kanë patur flirte me vajzat VIP shqiptare dhe Kastro Zizo nuk hezitoi të tregonte se flirtet kishin shkuar më tej.
“Po mi, kam patur plotë. Jo flirrt por ka dhe nga keto qe thone: “Hajde zemra, po të pres në shtëpi!”, u shpreh Kastro por ne menyren e tij dhe ju mund ta degjoni në videon më poshtë./intv.al/

 

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas