Shëndeti

“Ha si kampionët” zbret sot në Sheshin “Skëndërbej”, ja çfarë ofrojnë master shefat…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:16 - 20/06/18 |
mapo.al

Prej kohësh, në shkallë botërore ka tërhequr vëmendjen platforma “Ha si kampionët”, një platformë që synon të tërheqë vëmendjen lidhur me rëndësinë e ushqyerjes së shëndetshme, sidomos në rastet kur çrregullimet në ushqyerje të fëmijëve janë një problem gjithmonë e më serioz.


Qëllimi është krijimi i zakoneve të shëndetshme të ngrënies si një themel i shëndoshë për fëmijët, që ata të hanë dhe rriten në mënyrë të shëndetshme.


“Ha si kampionët” do të zbresë sot edhe në Tiranë në Sheshin “Skenderbej” Aktiviteti pritet të zhvillohet sot nga ora 14:00 deri në orën 21:00, në sheshin Skënderbej, ndërsa pritet që të ketë edhe dhurata për jetimët


Në aktivitet do të jetë i pranishëm një nga master shefat më të mirë, Renato Mekolli, që do të përgatisë disa pjata shumë të shijshme, kështu që kush dëshiron të shijojë këtë ekspëriencë mjafton të kalojë nga Sheshi “Skënderbej”…Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas