Media

“Guxon” Nevina Shtylla, s’do ta besoni në krah të kujt do rikthehet në televizion
               Publikuar në : 18:06 - 19/09/18 |
mapo.al

Moderatorja bukuroshe Nevina Shtylla u largua nga televizioni Klan vetëm një sezon pasi prezantoi emisionin “Jo Vetëm Modë”.


Mirëpo, në ditët e aludimeve, ishin të shumta komentet se ajo mund të shkonte në Top Channel.

Kjo për shkak se ajo u fotografua teksa ishte në bisedë e sipër me drejtues të këtij televizioni.

Dhe siç duket, ajo do të jetë pjesë e TCh, por duke guxuar vërtetë shumë, pasi do prekë krejtësisht një fushë tjetër.

Ajo do të jetë përkrah Manushit dhe Fjoralba Ponarit në emisionin “Procesi sportiv”.

Kujtojmë se më herët Nevina ka qenë moderatore dhe në një emision rinor, por që nuk ka patur lidhje me sportin.

Shpresojmë se do t’i ecë mjaft mirë, gjithsesi!


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas