Kryesore, Politika

‘Gruevskin, mikun e Metës e paska ndihmuar Policia e Ramës të arratiset?’

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani reagoi pasi avokat Spartak Ngjela shkroi se ish-kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski është arratisur me ndihmën e Ilir Metës.

“Ç’gallatë!Gruevskin, mikun e Metës e paska ndihmuar Policia e Ramës të arratiset.

Ndërkohë Meta kastile e vonoi dekretimin e Lleshajt, që t’i bënte presion Ramës. Ky i fundit, që është qelibar, ka qenë i detyruar të ndihmojë mikun e Metës që të kapte dekretin e Lleshit.

Lidhja llogjike?! Hiç askund!

Ky nuk është më konspiracion, por konstipacion (kapsllëk). Kapsllëk mendor nga ato që e zë pushtetin kur koka dhe bytha i trashet njësoj mbi kolltuk,” shkruan Manjani.

Ngjela: Meta ka gisht në arratisjen e Gruevskit? FBI e di këtë

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas