ShowBiz

Gruaja superseksi e Uesli Shnajder mahnit fansat me bikini


               Publikuar në : 16:58 - 16/07/18 |
mapo.al

Ndërkohë që karriera e Wesley Sneijder po shkon drejt fundit, kjo për shkak të moshës së tij, nuk mund të thuhet e njëjta gjë për bashkëshorten e tij.


Yolanthe Cabau është në kulmin e karrierës së saj si modele dhe së fundi është bërë protagoniste edhe në rrjetet sociale.

Bashkëshortja e mesfushorit holandez ndiqet nga më tepër se një milion fansa në Instagram, ku shpërndan edhe fotot më të nxehta të saj.

Yolanthe mbetet një nga modelet më të preferuara për të reklamuar linja të prodhimit të të brendshmeve, kjo edhe për shkak të imazhit si bashkëshorte e një futbollisti të njohur.

<
>
auto_32307829_187883732032850_4035681456075309056_n-820x1024_11531752190 auto_32307829_187883732032850_4035681456075309056_n-820x10241531752189 auto_bbb-11531752192 auto_sedtfry1531752191 Google-ChromeScreenSnapz712-425x428 yolanthe-cab-024547BB yolanthe-cabau-1 Yolanthe-Cabau-24


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas