Sport

Gruaja seksi e futbollistit të njohur ka një ofertë tunduese për tifozët në stadium


               Publikuar në : 18:37 - 12/09/18 |
mapo.al

Bashkëshortja e Kevin Princ Boateng, Melisa Sata, e njohur në Itali edhe si “show girl”, i ka bërë një thirrje të drejtpërdrejtë tifozëve të Sasuolos, ku luan edhe ish-futbollisti i Milanit, si dhe ka bërë një koment edhe ardhjen e Ronaldos në Serinë A.


“Gjithmonë shkoja në stadiumin Sant’Eliam kur jetoja në Kaljari. Isha 15 vjeçe, kam luajtur edhe futboll, dhe stadiumi ishte një pasion. Ronaldo kush? Mua më hyn në sy vetëm burri im (qesh).

Kevin gjithmonë thotë se është lojtari më i fortë në botë dhe nëse e thotë ai, unë e besoj.

Ai pyeti edhe djalin tonë, Madox, nëse do dëshironte fanellën e Ronaldos si dhuratë, por djali ia bëri të qartë, se pëlqen vetëm atë të babait të tij. Këtë sezon po e ndjek edhe në transferta.

Ndërkohë tifozëve të Sasuolos i bëj thirrje të abonohen në stadium. Aty do më gjejnë mua dhe Federika Nargin (partnerja e sulmuesit Alesandro Matri)”, – deklaroi Melisa Sata.

<
>
auto_Alessandro-Matri-e-federica-nargi-11-470x4091536762192 auto_KevinPrinceBoatengMelissaSattaEnjoyWater6tqhclMciQrx-770x433_11536762192 auto_KevinPrinceBoatengMelissaSattaEnjoyWater6tqhclMciQrx-770x4331536762191 auto_melissa-satta-470x2941536762193


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas