Sport

Gruaja e Cassano, zbulon linjat online… dhe ‘djeg’ rrjetin


               Publikuar në : 18:28 - 09/04/18 |
mapo.al

“Lady Cassano” është në një formë fantastike.


Bëhet fjalë për Carolina Marcialis, bashkëshorten e futbollistit të njohur Antonio Cassano me të cilin ka edhe një fëmijë.

Ajo ka publikuar kohët e fundit në rrjetet sociale mjaft foto ku tregon linjat e saj perfekte.

<
>
201040355-69a4714a-c33e-49cf-a0dd-3f3842e5a5a0 201054532-ef12f5e8-3ef7-4569-9f10-73ff640a834c 201107741-36bfd54e-2f62-4cee-99b9-1ae80777957c 201121439-59f1d5ff-62cb-4912-956c-80c4c883937c antonio-cassano-carolina-marcialis dtgrtgrtg


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas