Kronika

Grinden për kosheren e bletës, plagosje me armë në Belsh
               Publikuar në : 21:44 - 09/06/18 |
mapo.al

Një përplasje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Belsh.


Dy persona janë konfliktuar me armë zjarri, si pasojë ka mbetur i plagosur.

Mësohet se shkak i konfliktit është bërë një koshere blete.

Shtetasi Adriatik Kasai ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Policia ka arritur të identifikojë autorin dhe po punon për kapjen e tij.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas