Kronika

Greqi, trafikantët hedhin drogën në det dhe largohen


               Publikuar në : 14:27 - 08/09/18 |
mapo.al

Policia greke ka zbuluar 53 kg marijuane ne bregdetin e Mesinias. Operacioni është zhvilluar mbrëmë në darkë pas informacioneve të siguruara në rruge operative.


Një pjesë e pakove të drogës rezulton e lagur, pasi trafikantët e kanë hedhur në det dhe janë larguar kur kanë kuptuar se policia i kishte pikasur.

Policia vijon kontrollet në zone nga toka dhe deti për zbulimin e sasive të tjera të lëndës narkotike si dhe për identifikimin dhe kapjen e trafikantëve.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas