Kronika

Greqi, trafikantët hedhin drogën në det dhe largohen

Policia greke ka zbuluar 53 kg marijuane ne bregdetin e Mesinias. Operacioni është zhvilluar mbrëmë në darkë pas informacioneve të siguruara në rruge operative.

Një pjesë e pakove të drogës rezulton e lagur, pasi trafikantët e kanë hedhur në det dhe janë larguar kur kanë kuptuar se policia i kishte pikasur.Policia vijon kontrollet në zone nga toka dhe deti për zbulimin e sasive të tjera të lëndës narkotike si dhe për identifikimin dhe kapjen e trafikantëve.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas