Aktualitet

Greqi: Shqiptari iu fut në shtëpi për ta grabitur, ja çfarë i bëri i moshuari grek
               Publikuar në : 11:41 - 27/03/18 |
mapo.al

Një shqiptar dhe një grek tentuan të grabisin shtëpinë e një të moshuari në periferi të Athinës.


Në momentin që shqiptari 28-vjeçar dhe i riu grek 18-vjeçar i kërkuan të moshuarit t’u tregonte vendin ku i mbante paratë, ky i fundit ka nxjerrë armën dhe ka qëlluar shqiptarin në dorë.

Sipas medieve greke shqiptari u dërgua në spital për t’u mjekuar dhe më pas për t’u dërguar në burg.

Gjithashtu u arrestuan dhe i riu grek bashkë me  të moshuarin 88-vjeçar që qëlloi shqiptarin.


Etiketa: , , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas