Kronika

Greqi/ Policia i ndalon për kontroll të rastësishëm, qeni ‘fundos’ dy shqiptarët…




               Publikuar në : 10:27 - 31/08/18 |
mapo.al

Policia greke arrestoi 2 shqiptarë, 28 vjeç dhe 17 vjeç në makinën e të cilëve u zbuluan 14 kg dhe 248 gram hashash.


Policia ndaloi makinën për kontroll në autostradën Patra-Korinth dhe me ndihmën e qenit të policisë të quajtur Riki, arriti të zbulojë pakot me drogë të fshehura në sediljen e pasme të automjetit.

Vazhdojnë hetimet për zbulimin e bashkëpunëtorëve të tjerë te rrjetit kriminal.


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas