Kronika

Gramsh, mbytet një e mitur në liqenin e Banjës


               Publikuar në : 18:05 - 17/08/18 |
mapo.al

Një vajzë 11-vjeçare është mbytur pasditen e së premtes pasi ka rënë aksidentalisht në liqenin e Hidrocentalit të Banjës.


A.T., 11 vjeç, ishte banuese në fshatin Trashovic të Gramshit.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë, grupi hetimor dhe polumbarët, të cilët kanë bërë të mundur gjetjen dhe nxjerrjen e trupit të pajetë.


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas