Kryesore

Gramoz Ruçi firmos urdhrin, ja kur do zhvillohet seanca e parë plenare
               Publikuar në : 22:50 - 29/08/18 |
mapo.al

Seanca e parë për sesion e ri parlamentar është vendosur të zhvillohet më 3 shtator.


“Kryetari i Kuvendit, z. Gramoz Ruçi, ka nxjerrë urdhrin nr. 28, datë 29. 8. 2018, ‘Për mbledhjen e sesionit të tretë të punimeve të Kuvendit në seancën plenare të datës 3 shtator 2018’, me anë të cilit njofton deputetët dhe publikun për fillimin e sesionit të vjeshtës së punimeve të Kuvendit”, njofton në një deklaratë zyra e shtypit pranë institucionit të Kuvendit.

Urdhri i firmosur nga kryeparlamentari Ruçi


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas