Kronika

Grabitja e furgonit me 10 mijë Euro në Vlorë, policia kap dy autorë
               Publikuar në : 10:22 - 25/09/18 |
mapo.al

Një grabitje me armë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Vlorë, ku persona të maskuar kanë marrë një çantë me 10 mijë euro. Grabitja u shënua në zonën e Skelës në Vlorë.


Furgoni ku u grabit çanta bënte linjen e Shqipërisë me Italinë.

Policia ka bërë të ditur se rreth orës 10:00 në kodrat e Panajasë, jane kapur dy nga tre autorët. Janë sekuestruar dy armë kallashnikov dhe një makinë.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas