Kronika

Grabiti me kushëririn, rrëfehet në polici Anna: E bëra se punonjësi i karburantit…
               Publikuar në : 16:40 - 23/07/18 |
mapo.al

Detaje të reja janë bërë të ditura për grabitjen e ndodhur ditën e djeshme në Fier. Vetë e reja që është përfshirë në këtë ngjarje  ka deklaruar në polici dinamikën e saj.


Sipas News24 Anna Malaj në polici ka deklaruar sot se grabitjen e ka bërë për t’u hakë marrë punonjësit të karburantit.

“Grabitjen e bërë për hakmarrje, punonjësi nuk më ktheu kusurin. I dhashë 50 euro dhe ai nuk më ktheu më lekët”, mësohet të ketë thënë ajo në polici.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas