Kronika

Grabitet marketi në hyrje të qytetit të Lezhës
               Publikuar në : 22:17 - 25/06/18 |
mapo.al

Një grabitje ka ndodhur në qytetin e Lezhës mbrëmjen e sotme. Mësohet se pre e grabitjes nga persona të paidentifikuar ka rënë një market. Ngjarja ka ndodhur në hyrje të qytetit.


Policia sqaron se autorët kanë marrë xhiron ditore të marketit dhe janë larguar në drejtim të paditur.


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas