Aktualitet

Grabiten para dhe dosje nga banka në Librazhd, arrestohet njëri prej autorëve


               Publikuar në : 08:39 - 29/03/18 |
mapo.al

Grabitet filiali i një banke të nivelit te dyte në Librazhd.


Ngjarja pas mesnate. Autorët kane thyer deren kryesore dhe kane marre nje sasi lekesh dhe disa dosje.

Policia pas dy oresh ka identifikuar dhe kapur njerin nga vjedhesit. Policia ka gjetur leket dhe dosjet e vjedhura.

Personi i arrestuar Nuredin Sula rezulton perdorues droge dhe person me precedente penal nga qyteti i Librazhdit. Pak dite me pare ne te njejtin filial banke u be nje tentative vjedhjeje me te njejtin mekanizem.


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas