Aktualitet

Grabisnin banesa në Gjermani e Francë, goditet grupi që kishte bërë 500 mijë euro ‘plaçkë’


               Publikuar në : 18:24 - 10/07/18 |
mapo.al

Një operacion i përbashkët Gjermani-Francë-Shqipëri ka çuar në goditjen e një grupi kriminal që vidhte banesa në Gjermani dhe Francë.


Mësohet se pjesë e këtij grupi janë mbi 40 persona dhe dëmi që kanë shkaktuar është rreth 500 mijë euro.

Një nga të dyshuarit është arrestuar në Kukës.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas