Kronika, Kryesore

Goditet banda e Çapjeve? Forcat speciale zbarkojnë në Elbasan…

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë zhvilluar një aksion blitz në qytetin e Elbasanit.

Burime për Fax News bëjnë të ditur se janë arrestuar deri më tani tre persona. Në kuadër të këtij operacioni janë sekuestruar armë zjarri dhe fishekë.Bëhet e ditur se aksioni është duke u zhvilluar momentalisht, ndërkohë që priten dhe arrestime të tjera. Sipas burimeve të policisë detajet dhe emrat do të bëhen publik në vijim.

Po ashtu dyshohet se një nga personat e ndaluar kishte bombë me vete.

Kurse ReporTv thekson se operacioni është kryer në zonën ku e ka bazën banda e Çapjave.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas