Kronika

Goditet banda e Çapjeve? Forcat speciale zbarkojnë në Elbasan…
               Publikuar në : 14:31 - 17/11/18 |
mapo.al

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë zhvilluar një aksion blitz në qytetin e Elbasanit.


Burime për Fax News bëjnë të ditur se janë arrestuar deri më tani tre persona. Në kuadër të këtij operacioni janë sekuestruar armë zjarri dhe fishekë.

Bëhet e ditur se aksioni është duke u zhvilluar momentalisht, ndërkohë që priten dhe arrestime të tjera. Sipas burimeve të policisë detajet dhe emrat do të bëhen publik në vijim.

Po ashtu dyshohet se një nga personat e ndaluar kishte bombë me vete.

Kurse ReporTv thekson se operacioni është kryer në zonën ku e ka bazën banda e Çapjave.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas