Aktualitet

Goditen nga treni, tre të vdekur në Londër
               Publikuar në : 15:10 - 18/06/18 |
mapo.al

Tre persona janë vrarë, pasi u goditën nga një tren në jug të Londrës këtë mëngjes. Policia Britanike e Transportit shkoi menjëherë në vendngjarje pasi u gjetën disa trupa të vdekur.


Të tre personat u shpallën të vdekur në vendgjarje nga Shërbimi I Ambulancës në Londër dhe zyrtarët po punojnë për të identifikuar viktimat dhe për të njofuar familjet e tyre.

Policia i përshkroi vdekjet si të pashpjegueshme, pasi po pëpiqen të përcaktojnë se si ato përfunduan në shina. Shërbimet e trenit janë shtyer, ndërsa po kryhen hetimet./tvklan.al 

 


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas