ShowBiz

Godet Viola Spiro përvëluese me bikini…


               Publikuar në : 15:09 - 05/06/18 |
mapo.al

Tashmë sezoni i verës ka nisur dhe bukuroshet shqiptare nuk ngurojnë të tregojnë format e tyre të kuruara me bikini.


Diçka të tillë ka bërë edhe moderatorja Viola Spiro. Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet e veshur me një palë bikini të bardha.

Më seksi dhe sensuale se kurrë Spiro ka treguar edhe njëherë se është mjaft joshëse.

 


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas