Kryesore, ShowBiz

‘Godet’ sërish vajza e ish-deputetes shqiptare… këtë herë më seksi se kurrë me bikini

Ajo është vajza e një prej figurave aktive në politikën shqiptare, ish-deputeten Majlinda Bregu.


Por bukuroshja Kejda Ajazi mahnit në rrjete sociale përmes formave të saj trupore.

Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën e shohim me bikini.

Përmes kësaj foto Kejda tregon hiret e saj  mjaft të kuruara dhe seksi.Image

Related image

Related image

Image result for Kejda Ajazi bikini

PasPara

1 koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas