ShowBiz

‘Godet’ sërish vajza e ish-deputetes demokrate me foto provokuese nga pushimet, por… të gjithë fiksohen te të pasmet
               Publikuar në : 21:07 - 31/07/18 |
mapo.al

Ajo edhe më parë ka marrë goxha vëmendje në rrjetet sociale dhe jo vetëm për faktin e të qënit vajza e ish-deputetes demokrate, Majlinda Bregu.


Kejda Ajazi aktualisht po shijon pushimet dhe destnacioni që ka zgjedhur është Siçilia.

Në postimin e fundit ajo shfaqet e veshur me një palë pantallona tepër të shkurtra të cilat lënë të duken goxha të pasmet duke marrë vëmendjen kryesore.

Përveç kësaj, edhe çanta firmato është një tjetër detaj i vënë re në look-un e Kejdës.

Ajo është shumë aktive në Instagram dhe çdo ditë poston foto, që marrin një numër të madh pëlqimesh e komentesh.

Në to ajo shfaqet në mes të rrugës e zhveshur me pantallona shumë të shkurtra.

<
>
vajzaaa-2 vaja Untitled-8-5 Untitled-7-12 Untitled-6-7 Untitled-5-14 Untitled-5-13-390x450 Untitled-4-13 kejda-kejda-1 kejda-ajazi-2-1-1 kejda-4 kejda1-1024x767 keja bregu222 19367612_1698588013780998_6481085338763657216_n-e1514375334127


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas