ShowBiz

‘Godet’ sërish ‘kukulla’ seksi e Ronaldos… këtë herë me një veshje eksituese nga Venecia


               Publikuar në : 13:06 - 30/08/18 |
mapo.al

Georgina Rodriguez bëri të kthehen të gjithë sytë tek ajo kur arriti ditën e sotme në Festivalin e Filmit në Venecia.


24-vjeçarja, e dashura e Cristiano Ronaldos, dukej e mrekullueshme me fustanin e saj blu, ngjitur pas trupit.

Modelja u shfaq sot, pikërisht në ditën e parë të mbajtjes së festivalit të filmit në Venecia, që do të vazhdojë rrugëtimin deri në datë 8 shtator.

Ky festival i përvitshëm mbahet për të 75-tin vit radhazi.

Georgina nëntorin e vitit të shkuar i dhuroi Cristianos fëmijën e tij të katërt, Alana Martina (fëmija i saj i parë biologjik).

Mesa duket, jo vetëm Ronaldo po bën bujë në gjithë botën për kalim këtë sezon në ekipin e Juventusit, por dhe Georgina s’po rri mbrapa me tërheqjen e vëmendjes së Italianëve dhe jo vetëm.

<
>
g1 g2 g3 g5 g6 g7 g8 ro


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas