ShowBiz

Gjyshja që konkurron me vajzat e reja
               Publikuar në : 17:00 - 04/05/18 |
mapo.al

Gina Stewart, nënë e 4 fëmijëve dhe gjyshe e një mbese, merr pjesë në kompeticionin “Maxim Finest 2018”, duke u bërë konkurrencë vajzave të reja.


Me një pamje shumë rinore, do të habiteni kur të merrni vesh se sa pranvera ka mbi supe kjo “vajzë” australiane. Ajo është plot 47 vjeç!!!

“Ndërhyrja ime e vetme është zmadhimi i gjoksit, 10 vjet më parë. Nuk përdor botoks pasi dua të plakem normalisht. Nuk kam sekret. Mendoj se të gjithë janë të bukur. Marr pjesë në konkurs për të frymëzuar femrat që ta duan veten dhe moshën e tyre”, shprehet Gina.

<
>
4B189D2900000578-5610369-Mother_Gina_Stewart_from_the_Gold_Coast_has_stunned_people_with_-a-4_1523582497509 1a4cca586934200361792c3ae627409cb08ea40a ff14b88ed60a27f4386bd560e9a611e1c77c799e c75a46d744abff22766b92b1c035c738 gina-lajmi


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas